Κάλεσμα στον εμπορικό κόσμο να συμμετάσχει μαζικά στην εκλογική διαδικασία στον Εμπορικό Σύλλογο απηύθυνε σε συνέντευξη Τύπου ο νυν και υποψήφιος πρόεδρος Γιώργος Τοπολιανάκης. Παράλληλα παρουσίασε τις θέσεις και διεκδικήσεις του συνδυασμού του, οπως η μείωση ΦΠΑ.
Ο ίδιος σχολίασε το γεγονός ότι ειναι τα τρία ψηφοφέλτια του συλλόγου ενώ σχολίασε ότι ο τρίτος συνδυασμός της υποψήφιας προέδρου, Δώρας Κυριακάκη, αρνήθηκε το καλεσμα σε διάλογο.
Κάλεσμα για μαζική συμμετοχή στις εκλογές του Εμπορικού Συλλόγου
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)