Ο Σύλλογος Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση «μετείχε στη σύσκεψη που κάλεσε το Συνδικάτο Κατασκευών την Πέμπτη 7/3 στο Ε.Κ.Χ., στη βάση οργάνωσης κοινού αγώνα και μαζί με τα συνδικάτα Επισιτισμού, Ιδιωτικών υπαλλήλων, Τροφίμων- Ποτών, Αγροτικών Συλλόγων και του Συλλόγου Γυναικών Χανίων καλούμε σε συλλαλητήριο την Πέμπτη 14 Μάρτη και ώρα 19:00 στην πλατεία της Αγοράς διεκδικώντας άμεσα μέτρα για τους πλημμυροπαθείς, δείχνοντας έμπρακτα την στήριξη και την αλληλεγγύη μας»
Κάλεσμα σε συλλαλητήριο από τον Σύλλογο Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)