Κάλεσμα στον Χανιώτικο λαό και την νεολαία να συμμετέχει μαζικά στην κεντρική προεκλογική πολιτική συγκέντρωση του ΚΚΕ που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 12 Μαΐου στις 8:00 μ.μ, στην πλατεία δίπλα στα Νεώρια στο Παλιό Λιμάνι Χανίων, απευθύνει η Τομεακή Επιτροπή Χανίων του ΚΚΕ. Σύμφωνα με την σχετική ανακοίνωση, θα μιλήσει η Ελένη Μπέλλου, μέλος του Πολιτικού Γραφείου της Κεντρικής Επιτροπής του ΚΚΕ.
Κεντρική προεκλογική συγκέντρωση του ΚΚΕ στα Χανιά
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)