Σε εξέλιξη βρίσκονται από τις Αρχές έρευνες για τον εντοπισμό ενός άντρα, μόνιμου κατοίκου της Γαύδου, τα ίχνη του οποίου αγνοούνται τα ξημερώματα της Τρίτης.
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο περίπου 50 χρόνων άντρας με καταγωγή από τη Γερμανία, ο οποίος μένει τα τελευταία περίπου 15 χρόνια στη Γαύδο, έφυγε από καντίνα όπου διασκέδαζε σχεδόν στη 1 μετά τα μεσάνυχτα προκειμένου να πάει σπίτι του.
Ωστόσο, από εκείνη την ώρα τα ίχνη του έχουν χαθεί και η εξαφάνισή του δηλώθηκε στις Αρχές.
Κινητοποίηση για εξαφάνιση ενός άντρα στη Γαύδο
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)