Ο Δήμος Πλατανιά σας ενημερώνει ότι λόγω της Ορκωμοσίας της Νέας Δημοτικής Αρχής , την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου, οι Υπηρεσίες του Δήμου από τις 10:30π.μ. έως τη λήξη του ωραρίου, δεν θα λειτουργήσουν.
Κλειστές οι υπηρεσίες του Δήμου Πλατανιά
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Ο Δήμος Πλατανιά σας ενημερώνει ότι λόγω της Ορκωμοσίας της Νέας Δημοτικής Αρχής , την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου, οι Υπηρεσίες του Δήμου από τις 10:30π.μ. έως τη λήξη του ωραρίου, δεν θα λειτουργήσουν.