Από τη Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Χανίων ανακοινώθηκε ότι η οδός Νεροκούρου στη Δ.Ε. Ελ. Βενιζέλου θα παραμείνει κλειστή αύριο, Τετάρτη 26/5/2021, από τις 10.00 έως τις 12.00, προκειμένου να ολοκληρωθούν οι εργασίες διαγράμμισης.
Όπως αναφέρει η σχετική ανακοίνωση «ζητείται η κατανόηση των πολιτών και ο σεβασμός στις προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις»
Κλειστή την Τετάρτη η οδός Νεροκούρου
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)