Ο Δήμος Πλατανιά με ανακοίνωση του γνωστοποιεί ότι, η δημοτική οδός Φωτακάδο έως Παλαιά Ρούματα, θα παραμείνει κλειστή, στον οικισμό Παρτσαλιανά, λόγω έργων ( γεωτεχνικές έρευνες) από την Πέμπτη 28 έως και το Σάββατο 30 Ιανουαρίου.
Σε περίπτωση που οι εργασίες ολοκληρωθούν νωρίτερα, ο δρόμος θα παραδοθεί στην κυκλοφορία.
Κλειστός ο δρόμος Φωτακάδο έως Παλαιά Ρούματα
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Τα νεα σας ειναι παντα μισα…..Τι ειδος γεωτεχνικές έρευνες;;;