Από τη Διεύθυνση Δασών Χανίων γνωστοποιείται ότι από αύριο Σάββατο 27/5/2017, ο Εθνικός Δρυμός Σαμαριάς θα παραμείνει κλειστός λόγω των αναμενόμενων άστατων, για την περιοχή, καιρικών συνθηκών μέχρι νεωτέρας.
Κλειστό αύριο το φαράγγι της Σαμαριάς
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Από τη Διεύθυνση Δασών Χανίων γνωστοποιείται ότι από αύριο Σάββατο 27/5/2017, ο Εθνικός Δρυμός Σαμαριάς θα παραμείνει κλειστός λόγω των αναμενόμενων άστατων, για την περιοχή, καιρικών συνθηκών μέχρι νεωτέρας.