Κλειστό έως τις 7 Ιανουαρίου θα παραμείνει, όπως ανακοινώθηκε από τη Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών του Δήμου Χανίων, το Ταμείο του Δήμου λόγω αλλαγής οικονομικής χρήσης και μεταφοράς δεδομένων στις εφαρμογές του νέου έτους.
Κλειστό έως τις 7 Ιανουαρίου θα παραμείνει, όπως ανακοινώθηκε από τη Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών του Δήμου Χανίων, το Ταμείο του Δήμου λόγω αλλαγής οικονομικής χρήσης και μεταφοράς δεδομένων στις εφαρμογές του νέου έτους.