Κλειστή θα είναι η Διεύθυνση Μεταφορών και Επικοινωνιών της Περιφερειακής Ενότητας Χανίων κάθε Τρίτη και Πέμπτη ως τις 2 Ιουνίου, όπως ανακοίνωσε με σχετικό δελτίο τύπου η υπηρεσία “Από τη Διεύθυνση ανακοινώνεται ότι λόγω διενέργειας έκτακτων εξετάσεων προσόντων και συμπεριφοράς υποψηφίων οδηγών (πρακτικών εξετάσεων), μέχρι τις 2 Ιουνίου 2016 η Υπηρεσία θα παραμένει κλειστή για το κοινό τις ημέρες Τρίτη και Πέμπτη, εκτός του Τμήματος Χορήγησης Αδειών Οδήγησης το οποίο θα λειτουργεί κανονικά.”
Κλειστό το Μηχανολογικό Τρίτη και Πέμπτη
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)