Την Παρασκευή 15/2/2019, στις 11.00, το ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου του Δημοτικού Οργανισμού Κοινωνικής Πολιτικής και Παιδείας (Δ.Ο.ΚΟΙ.Π.Π.) θα πραγματοποιήσει για τα μέλη του εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.
Κοπή πίτας ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Την Παρασκευή 15/2/2019, στις 11.00, το ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου του Δημοτικού Οργανισμού Κοινωνικής Πολιτικής και Παιδείας (Δ.Ο.ΚΟΙ.Π.Π.) θα πραγματοποιήσει για τα μέλη του εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.