Κάλεσμα στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας, την Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024, και ώρα 13:00 μ.μ. στο κέντρο «Κανάρια», στον Κουμπέ, απέναντι από το Αστυνομικό Μέγαρο, απευθύνουν ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του Συνδέσμου Θερμοϋδραυλικών Ν. Χανίων.
Όπως αναφέρει η σχετική ανακοίνωση, η εκδήλωση θα έχει πλήρες μενού και για την μουσική ψυχαγωγία θα φροντίσει το συγκρότημα του Ανδρέα Μανωλαράκη.
Κοπή βασιλόπιτας για τον Σύνδεσμο Θερμοϋδραυλικών Χανίων
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)