Λούνα Παρκ θα λειτουργήσει στα Εκπαιδευτήρια Μαυροματάκη – Μητέρα σήμερα στις 7 μ.μ. «με παιχνίδια, μουσική και πολλή διασκέδαση για μικρούς και μεγάλους», όπως αναφέρει ανακοίνωση του σχολείου.
Όπως έγινε γνωστό, τα έσοδα θα διατεθούν: «Στο σύλλογο Εθελοντικής Προσφοράς και Στήριξης «Ορίζοντας», στην ΕΛΕΠΑΠ Χανίων, στο ΚΕΝΤΡΟ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ – ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ Κ.Η.Φ.Α.ΑΜΕΑ και στο ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΙΣΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΝΑΠΗΡΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ Κ.Η.Φ.Α.Π. ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗ».
Λούνα Παρκ προσφοράς
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)