Στις 7:30 το πρωί κατέπλευσε στο λιμάνι της Σούδας το πλοίο “Έλυρος”. Λόγω των ισχυρών νοτιάδων που έπνεαν το πλοίο καθυστέρησε να δέσει στο λιμάνι ωστόσο δεν παρουσιάστηκαν άλλα προβλήματα.
Με καθυστέρηση έδεσε το “Έλυρος” στο λιμάνι
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Στις 7:30 το πρωί κατέπλευσε στο λιμάνι της Σούδας το πλοίο “Έλυρος”. Λόγω των ισχυρών νοτιάδων που έπνεαν το πλοίο καθυστέρησε να δέσει στο λιμάνι ωστόσο δεν παρουσιάστηκαν άλλα προβλήματα.