Με ιδιαίτερη επιτυχία και την συμμετοχή ανώ των 100 ατόμων ολοκληρώθηκε η ενημερωτική εκδήλωση για το ασφαλιστικό των Μηχανικών που συνδιοργάνωσαν το Πολυτεχνείο Κρήτης και το ΤΕΕ – Τμήμα Δυτικής Κρήτης την Παρασκευή 20/1/2017 στην Πολυτεχνειούπολη στα Χανιά. Ομιλητής στην εκδήλωση ήταν ο κος Κωνσταντίνος Μακέδος, Πρόεδρος ΤΜΕΔΕ, ο οποίος ανέλυσε το νέο ασφαλιστικό και απάντησε σε ερωτήσεις συναδέλφων.
Μεγάλη συμμετοχή στην ημερίδα του ΤΕΕ/ΤΔΚ για το Ασφαλιστικό
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)