Ανοιχτή ημέρα γνωριμίας με τις δράσεις του (μαθήματα, καλλιτεχνικές δραστηριότητες, εργαστήρια, εκδηλώσεις και συλλογικές διαδικασίες), διοργανώνει το Σάββατο το Κοινωνικό Στέκι – Στέκι Ματαναστών Χανίων.
Η εκδήλωση ξεκινά το Σάββατο στις 7μ.μ. όπου θα αυτο-παρουσιαστούν οι ομάδες & οι συλλογικότητες που δραστηριοποιούνται στο χώρο ενώ οι παρουσιάσεις θα κλείσουν συζητώντας τις ερωτήσεις και τις προτάσεις σας. Η βραδιά θα κλείσει με party οικονομικής ενίσχυσης του Στεκιού.
Μέρα Γνωριμίας με το Κοινωνικό Στέκι το Σάββατο
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)