Η Λιζέτα Καλημέρη, ο Γεράσιμος Ανδρεάτος και ο Απόστολος Ρίζος συναντούν τον Χρυσόστομο Σταμούλη στο πέτρινο θέατρο της Ορθοδόξου Ακαδημίας Κρήτης στα Νοπήγια Κισάμου, την Τρίτη 5 Αυγούστου, στις 9:15 μ.μ., αμέσως μετά τον καθιερωμένο Εσπερινό της εορτής της Μεταμορφώσεως του Σωτήρος στον πανηγυρίζοντα Ι. Ναό του Ε.Κ.Ν., χοροστατούντος του σεβασμιωτάτου μητροπολίτου Κισάμου και Σελίνου κ. Αμφιλοχίου, προέδρου της Ο.Α.Κ.. Στη συναυλία, η Λιζέτα Καλημέρη, ο Γεράσιμος Ανδρεάτος και ο Απόστολος Ρίζος τραγουδούν τα τραγούδια του καινούργιου δίσκου του Χρυσόστομου Σταμούλη “Αγάπη σ’ αγαπάω”, αλλά και προσωπικές τους επιτυχίες, διαλέγονται με τον Καλίλ Γκιμπράν, τον Μάνο Χατζιδάκι, τον Τάσο Λειβαδίτη, τον Νίκο Γαβριήλ Πεντζίκη, τον Όσκαρ Ουάϊλντ, την Κική Δημουλά και, όπως αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση, υπόσχονται πως, το τραγούδι θα’ ναι σαν προσευχή! Μαζί τους οι μουσικοί, Θάνος Σταυρίδης στο ακορντεόν και τα κρουστά και Μάριος Μακρής στις κιθάρες. Συμμετέχει η Παιδική Χορωδία του Ωδείου της Ιεράς Μητροπόλεως Κισάμου και Σελίνου. Προπώληση προσκλήσεων: Καστέλλι: Βιβλιοπωλείο Ι.Μ.Κ.Σ., Φαλδάμειο Οίκημα Εκκλησιαστικά είδη Ειρ. Πασχάλη, Αν. Σκαλίδη 90. Χανιά: Φωτογραφείο Φάνη Μανουσάκη, Κυδωνίας 57. Βιβλιοχαρτοπωλείο “ΚΥΒΟΣ”, Α. Παπανδρέου 2 -22. Βιβλιοπωλείο Ηλ. Πετράκη, Χ’’Μιχ. Γιάνναρη 68.