Νέα οικοδομική άδεια εκδόθηκε για το έργο επέκτασης του χώρου στάθμευσης στην οδό Περίδου Χανίων, έτσι το έργο αφού είχε «παγώσει» εδώ και 4 μήνες μπορεί να ξεκινήσει και πάλι. Αυτό ανακοίνωσε ο πρόεδρος της δημοτικής επιχείρισης «Κύδων Α.Ε.» Γιώργος Πουλιδάκης στους δημοσιογράφους, εκφράζοντας παράλληλα τη βεβαιότητα ότι ο νέος χώρος στάθμευσης θα υλοποιηθεί σύντομα. Σύμφωνα με το νέο έργο επέκτασης, προβλέπονται 190 νέες θέσεις στάθμευσης στους 5 ορόφους και στα 7.500 τμ.
Νέα οικοδομική άδεια
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)