Sign in Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Forgot your password? Get help Password recovery Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς. ΑρχικήΕιδήσειςΤοπικά Τοπικά Νέα κινητοποίηση φοιτητών στα ΚΤΕΛ Γιάννης Λυβιάκης13 Νοεμβρίου, 2023 12:49 μμ FacebookTwitterEmailTumblr διαμαρτυρίαΕιδήσεις ΧανιάΚΤΕΛφοιτητές 0 Σε εξέλιξη βρίσκεται νέα κινητοποίηση των φοιτητών στο Αστικό ΚΤΕΛ για το θέμα της μηνιαίας κάρτας. Οι φοιτητές ζητούν μείωση της τιμής στα 17 ευρώ. 1 από 3 Ακολουθήστε τα Χανιώτικα Νέα στο Google News στο Facebook και στο Twitter. Σχετικά άρθρα Τοπικά Χανιά: Συγκέντρωση ενάντια στο νομοσχέδιο για ψυχική υγεία και απεξάρτηση Τοπικά Στο Αστυνομικό Μέγαρο Χανίων ο υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη (φωτ) Τοπικά Ώρα µηδέν για περιοχές Natura και νερό! Τοπικά Συνέδριο με συμμετοχή της NASA στα Χανιά Τοπικά Μυστήριο με τον θάνατο 42χρονης σε παραλία του Ρεθύμνου Τοπικά Διαβάστε στα “Χανιώτικα νέα” της Τρίτης Δημοφιλή άρθρα Τοπικά Τροχαίο ατύχημα λεωφορείου με ΙΧ Σχόλια Σκόνη από το Μαράθι Εντός εκτός & επί τ' αυτά Άλλος δρόµος δεν υπάρχει… Τοπικά Αλλαγές σε δρομολόγια του ΚΤΕΛ Τοπικά Ακρίτες ζητούν στήριξη στη Γαύδο (video) Συνεργασίες Όλα υπό το φως του Φάρου Αφήστε ένα σχόλιο Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: Please enter your comment! Όνομα:* Please enter your name here Email:* You have entered an incorrect email address! Please enter your email address here Ιστοσελίδα: Συναινώ στην αποθήκευση του ονόματος, email και της ιστοσελίδας μου στον browser για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Εντός εκτός και επί τα αυτά Γιάννα Μαρουλοσηφάκη - Οι προεκτάσεις µιας απόπειρας Μικρές αγγελίες Μόνιμες στήλες Γιάννα Μαρουλοσηφάκη - Οι προεκτάσεις µιας απόπειρας Φωτεινή Σεγρεδάκη - Λύσε τους κάβους ν’ ανοίξουµε φτερά… Χρήστος Πλέσσας - Νέο αρχηγικό κόµµα γεννιέται Σταύρος Καλαϊτζόγλου - Για τα γερατειά και πάλι… Βασιλική Τωμαδάκη - 1972: Ο ∆ήµος Χανίων θ’ ανεγείρει λαϊκάς πολυκατοικίας Βήμα στον αναγνώστηΣτείλτε μας φωτό και video ή κάντε μία καταγγελία Συμπληρώστε τη φόρμα