Ακόμα μία καταγγελία για ενδοοικογενειακή βία έγινε στα Χανιά τις προηγούμενες ημέρες. Συγκεκριμένα, ένας 51χρονος Ιρλανδός κατήγγειλε ότι το Σάββατο το βράδυ η 53χρονη σύντροφός του τον τραυμάτισε με μαχαίρι στον ώμο.
Ο 51χρονος μετέβη στο Γενικό Νοσοκομείο Χανίων όπου του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες ενώ από την ΕΛ.ΑΣ συνελήφθη η 53χρονη για ενδοοικογενειακή βία και παραβίαση του νομού περί όπλων.
Νέο περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας στα Χανιά
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)