Τον νέο κύκλο μαθημάτων του, προσαρμοσμένο στις συνθήκες του “κορωνοϊού”, με εξ’αποστάσεως και βιντεοσκοπημένα μαθήματα, παρουσιάζει το Ανοιχτό Λαϊκό Πανεπιστήμιο.
Όπως ανακοινώθηκε, αποτελείται από 5 βιντεοσκοπημένα μαθήματα τα οποία θα αναλύσουν οι: π. Φιλόθεος Φάρος, κληρικός, ψυχολόγος-Ψυχοθεραπευτής, Δημήτρης Καραγιάννης, Ψυχίατρος-Ψυχοθεραπευτής, Παναγιώτης Κορδούτης, Καθηγητής Ψυχολογίας και Πρόεδρος του τμ. Ψυχολογίας, Ε.Κ.Π.Α. , Αγνή Μαριακάκη, Ψυχολόγος-Κοινωνική ερευνήτρια και Βασιλική Μακαρώνη Ψυχολόγος.
Την βιωματική του εμπειρία από κρίσεις καταθέτει επίσης, ως Guest προσκεκλημένος ομιλητής, ο Επιχειρηματίας Πωλ Ευμορφίδης, Ιδρυτής της Coco-Mat.
Πληροφορίες & πρόσβαση στο πρόγραμμα: www.alp.gr & 2821501060.
Νέος κύκλος μαθημάτων εξ αποστάσεως
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)