Ανακοινώθηκε χθες από τα SYN.KA. το όνομα της νικήτρια του αυτοκινήτου από την Χριστουγεννιάτικη ενέργεια: “Τα δώρα της χρονιάς”.
Στην ανακοίνωση αναφέρεται ότι «η Χριστουγεννιάτικη ενέργεια των SYN.KA Super markets ολοκληρώθηκε ύστερα από κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 2 Ιανουαρίου στα κεντρικά γραφεία του Ομίλου, στην Επισκοπή Αγιάς στα Χανιά, παρουσία της συμβολαιογράφου, κ. Θεοδωροπούλου Κωνσταντίνας. Νικήτρια του αυτοκινήτου, μάρκας Peugeot 208, αναδείχθηκε η κ. Βαλσαμάκη Ε. Αργυρώ η οποία πραγματοποίησε αγορές από το κατάστημα των SYN.KA Super markets στην Α. Γογονή στα Χανιά».
Νικήτρια αυτοκινήτου σε διαγωνισμό των SYN.KA.
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)