Μέλη της Ελληνικής φωτογραφικής εταιρείας παραρτήµατος Χανίων παρουσιάζουν οµαδική έκθεση µε θέµα “Portfolio” στον Πολυχώρο δράσεων του “Ορίζοντα” Τσουδερών 38Α Χανιά. Συµµετέχουν: Αθενάκη ∆ήµητρα Γαλανάκης Αντώνης ∆ανάς Γιώργος Κλεινάκης Κώστας Λιοδάκης Κώστας Μαρκετάκη Χρύσα Μπαλαδάκης Γιώργος Μουλουδακη Ελευθερία Σολάνακης Στράτος Τζάλλα Φωτεινή Τσάτσος Χρήστος Φουρτινάκης Μάριος Φράγκος Νίκος. Ώρες λειτουργίας: καθηµερινά 19:00 – 21:30.