Απεγκλωβίστηκε, πριν από λίγη ώρα, η οδηγός του οχήματος το οποίο κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες εξετράπη της πορείας του και έπεσε σε χαντάκι στα Φλώρια του Δήμου Καντάνου Σελίνου .
Η επιχείρηση της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας, στην οποία συμμετείχαν 4 οχήματα και 12 πυροσβέστες, ξεκίνησε περίπου στις 7:30 το πρωί και ολοκληρώθηκε περίπου στις 10 με τον απεγκλωβισμό της γυναίκας και την παραλαβή της από το ΕΚΑΒ προκειμένου να την μεταφέρει στο Γενικό Νοσοκομείο Χανίων.
Ολοκληρώθηκε η επιχείρηση απεγκλωβισμού της Π.Υ. στα Φλώρια
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)