Στον χώρο του ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου θα πραγματοποιηθεί σήμερα στις 9π.μ., ενημερωτική διάλεξη, με θέμα: “OΣΤΕΟΑΡΘΡΙΤΙΔΑ ΓΟΝΑΤΟΣ”. Ομιλητής θα είναι ο ορθοπεδικός Αθανάσιος Εμμ. Δρακάκης.
Ομιλία για την οστεοαρθρίτιδα στον Κήπο
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Στον χώρο του ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου θα πραγματοποιηθεί σήμερα στις 9π.μ., ενημερωτική διάλεξη, με θέμα: “OΣΤΕΟΑΡΘΡΙΤΙΔΑ ΓΟΝΑΤΟΣ”. Ομιλητής θα είναι ο ορθοπεδικός Αθανάσιος Εμμ. Δρακάκης.