Με εισήγηση για το διαδίκτυο θα πλαισιωθεί η εκδήλωση για την καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας που οργανώνουν το Εκκλησιαστικό Συμβούλιο της Αγίας Μαρίνας
και ο Σύλλογος Κυριών και Δεσποινίδων Κολυμπαρίου αύριο Κυριακή στις 5 μ.μ. στην αίθουσα του Συλλόγου. Με θέμα: “Το Διαδίκτυο (Internet), Πλεονεκτήματα-Μειονεκτήματα” θα μιλήσει ο διευθυντής του Λυκείου Κολυμπαρίου, Ζαχαρίας Κουτουλάκης.
Ομιλία για το Διαδίκτυο στο Κολυμπάρι
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)