Ομιλία Μιλτιάδη Κλωνιζάκη στον “Κήπο”
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Στην αίθουσα του ιστορικού καφέ «Κήπος» πραγματοποιείται η προεκλογική συγκέντρωση του υποψήφιου βουλευτή του ΚΚΕ Μιλτιάδη Κλωνιζάκη, λίγες μέρες πριν τις εθνικές εκλογές της 21ης Μαϊου.
Στην αίθουσα του ιστορικού καφέ «Κήπος» πραγματοποιείται η προεκλογική συγκέντρωση του υποψήφιου βουλευτή του ΚΚΕ Μιλτιάδη Κλωνιζάκη, λίγες μέρες πριν τις εθνικές εκλογές της 21ης Μαϊου.