Ενημερωτική εκδήλωση για το 9ο Παγκρήτιο Φόρουμ προώθησης κρητικών προϊόντων στα κρητικά ξενοδοχεία και τα δίκτυα διανομής – super market διοργανώνει το Επιμελητήριο Χανίων την Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου στις 17:00 στο 2ο όροφο του ΕΒΕΧ. Υπενθυμίζεται ότι το Φόρουμ θα διεξαχθεί το Σάββατο 21 Μαρτίου 2020 στο ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΔΕΚΚ) στις Γούρνες Ηρακλείου.
Παγκρήτιο φόρουμ για τα τοπικά προϊόντα
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)