Παράσταση διαμαρτυρίας θα πραγματοποιήσουν, όπως έκαναν γνωστό μέσω σχετικής ανακοίνωσης, την Πέμπτη 1/11/2018 στις 11 το πρωί στα γραφεία της 7ης ΥΠΕ στο Ηράκλειο οι εργαζόμενοι του Νοσοκομείου Αγ. Νικολάου διαμαρτυρόμενοι για τις συνθήκες εργασίας που επικρατούν στο Νοσοκομείο.
Η παράσταση διαμαρτυρίας γίνεται κατόπιν απόφασης της γενικής συνέλευσης του Συλλόγου Εργαζομένων του Νοσοκομείου Αγ. Νικολάου
Παράσταση διαμαρτυρίας από τους εργαζόμενους στο Νοσοκομείο Αγ. Νικολάου
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)