» Χαρακτηριστικό παράδειγμα της κακής νοοτροπίας μερικών συμπολιτών μας που παρκάρουν όπου να ’ναι χωρίς να υπολογίζουν ότι εμποδίζουν την κυκλοφορία, αποτελεί το στιγμιότυπο από την οδό Χατζημιχάλη Γιάνναρη κοντά στην αγορά που μας έστειλε ο αναγνώστης μας Γ.Τ..
Το πεζοδρόμιο διαπλατύνθηκε αλλά το μυαλό των οδηγών παραμένει… στενόμυαλο, καθώς συνεχίζουν να διπλοπαρκάρουν, προκαλώντας σοβαρό πρόβλημα στην κυκλοφορία ενός από τους πιο κεντρικούς δρόμους της πόλης.
[…] Πλατιά πεζοδρόμια… […]