Με ομιλητή τον υφυπουργό Εθνικής Άμυνας Νίκο Χαρδαλιά πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Πέμπτης στο κατάμεστο από κόσμο κέντρο διασκέδασης “Ζυγός” στον Κάτω Δαράτσο η ετήσια εορταστική εκδήλωση του Ροταριανού Ομίλου Χανίων κοινή μετά του 1ου Ροτ. Κοινοτικού Σώματος εις Αζωγυρέ Σελίνου για την κοπή της βασιλόπιτας.
Σε εκδήλωση του Ροταριανού ομίλου στα Χανιά ο Νίκος Χαρδαλιάς (Φωτορεπορτάζ)
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Με ομιλητή τον υφυπουργό Εθνικής Άμυνας Νίκο Χαρδαλιά πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Πέμπτης στο κατάμεστο από κόσμο κέντρο διασκέδασης “Ζυγός” στον Κάτω Δαράτσο η ετήσια εορταστική εκδήλωση του Ροταριανού Ομίλου Χανίων κοινή μετά του 1ου Ροτ. Κοινοτικού Σώματος εις Αζωγυρέ Σελίνου για την κοπή της βασιλόπιτας.