Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Χανίων θα πραγματοποιηθεί σήμερα, στις 6 μ.μ. Στα θέματα είναι η πρόσληψη προσωπικού με σύμβαση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου χρονικής διάρκειας 2 μηνών για την αντιμετώπιση κατεπειγουσών αναγκών της Δ/νσης Υπηρεσίας Δόμησης, η έγκριση παραχώρησης χρήσης έδρας των δημοτικών αθλητικών γηπέδων του Δήμου Χανίων σε όλα τα αθλητικά σωματεία για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017 κ.ά.
Συνεδριάζει το Δημοτικό Συμβούλιο Χανίων σήμερα
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)