Σε γενική συνέλευση καλεί όλους τους εκλεγµένους αντιπροσώπους της από τα σωµατεία – συλλόγους µέλη τηςτα µέλη της η Οµοσπονδία Επαγγελµατιών Βιοτεχνών
και Εµπόρων την Δευτέρα 15 Ιανουαρίου στις 5.30 µ.µ. στο Εµπορικό Βιοµηχανικό Επιµελητήριο Χανίων (Ελ. Βενιζέλου 4). Σε περίπτωση µη απαρτίας, η συνέλευση θα πραγµατοποιηθεί την Δευτέρα 22 Ιανουαρίου στις 5.30 µ.µ. στο Εµποροβιοµηχανικό Επιµελητήριο.
Συνέλευση επαγγελµατιών στις 15 Ιανουαρίου
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)