Στα Χανιά για υπογραφές συμβάσεων έργων βρίσκεται ο Περιφερειάρχης Κρήτης, Σταύρος Αρναουτάκης. Οι υπογραφές περιλαμβάνουν έργα σε όλους τους Δήμους της Π.Ε. Χανίων. Ανάμεσά τους, ο Περιφερειακός δρόμος Κολυμπάρι-Επισκοπή – Δελιανά – Βούβες, το γήπεδο Βουκολιών, ο δρόμος στα Νοχιά στον Δήμο Πλατανιά ενώ υπογράφεται επίσης η προγραμματική σύμβαση για την ανάπλαση του ιστορικού κέντρου της Κισσάμου.
Στα Χανιά για υπογραφές συμβάσεων έργων ο Περιφερειάρχης Κρήτης
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)