Πολιτική συγκέντρωση με ομιλήτρια την Αλέκα Παπαρήγα, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ και βουλευτή του Κόμματος, θα πραγματοποιηθεί σήμερα στις 8.30 μ.μ. στην πλατεία Αγίου Τίτου, στο Ηράκλειο. Αύριο η κα Παπαρήγα θα επισκεφθεί τα Χανιά και θα παραστεί σε εκδήλωση προς τιμήν της ηρωικής μάχης της Σαμαριάς στο Ξυλόσκαλο Ομαλού στις 7 μ.μ. Θα ακολουθήσει στις 9 μ.μ. ομιλία από την Αλέκα Παπαρήγα στα Μεσκλά.
Στην Κρήτη η Αλ. Παπαρήγα
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)