Στο συνέδριο της ΚΕΔΕ που ξεκινάει στην Αθήνα σήμερα θα συμμετάσχει ο δήμαρχος Κισσάμου, Θοδωρής Σταθάκης. Όπως αναφέρει η σχετική ανακοίνωση «ο Δήμαρχος Κισσάμου, Θεόδωρος Σταθάκης, θα απουσιάζει από το Δήμο, από το απόγευμα της Δευτέρας 3 Δεκεμβρίου έως το πρωί της Πέμπτης 6 Δεκεμβρίου, λόγω της συμμετοχής του στο Ετήσιο Τακτικό Συνέδριο της Κεντρικής Ένωσης Δήμων Ελλάδος (ΚΕΔΕ) που θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα.
Κατά την απουσία του, τον αναπληρώνει στα καθήκοντά του, ο Αναπληρωτής Δημάρχου, Αντιδήμαρχος Παρτσαλάκης Αντώνιος, σύμφωνα με την υπ’ αρ. 230/2018 απόφαση Δημάρχου περί αναπλήρωσης»
Στο συνέδριο της ΚΕΔΕ ο δήμαρχος Κισσάμου
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)