Μόνιμο είναι τα τελευταία χρόνια το πρόβλημα συσκότισης στην οδό Πωλογιώργη, στο τμήμα της από Γιαμπουδάκη έως την οδό Ησυχάκη.
Όπως αναφέρει ο αναγνώστης μας Κ.Δ., «μόνο το τελευταίο δίμηνο έχει γίνει τέσσερις φορές. Το πρόβλημα αυτό έχει επισημανθεί αρκετές φορές μέσω αυτής της εφημερίδας. Είναι καιρός επιτέλους το αρμόδιο τμήμα της ΔΕΗ να ασχοληθεί σοβαρά με το θέμα. Είναι καιρός να δοθεί μια οριστική λύση στο πρόβλημα».