Με απόφαση της Κεντρικής Ένωσης Επιμελητηρίων Ελλάδος ορίστηκε εκπρόσωπος της Εθνικής Συντονιστικής Επιτροπής Κρουαζιέρας ως τακτικό μέλος για το 2020 ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Χανίων Αντώνης Ροκάκης.
Επίσης ορίστηκαν, ως τακτικό μέλος ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Δωδεκανήσου κ. Ι.Πάππου και αναπληρωματικά μέλη, ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Κυκλάδων κ. Ι. Ρούσσος, και ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Κέρκυρας κ. Γ. Χονδρογιάννης.
Συμμετοχή Ροκάκη στην Εθνική Συντονιστική Επιτροπή Κρουαζιέρας
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)