Κάλεσμα στα Δ.Σ. των πρωτοβάθμιων σωματείων του Ν.Τ. της ΑΔΕΔΥ Χανίων, απευθύνει ο ΣΕΠΕ Χανίων, προκειμένου να συμμετάσχουν στη συνάντηση – συζήτηση, που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 14 Φεβρουαρίου και ώρα 6.30μ.μ. στα γραφεία του Συλλόγου στο Εμπορικό κέντρο Ερμής (Μπουνιαλή 13-19) με θέμα την οργάνωση των κινητοποιήσεων που έχει εξαγγείλει η ΑΔΕΔΥ για τις 18 Φλεβάρη ενάντια στο νέο αντιασφαλιστικό νομοσχέδιο της κυβέρνησης.
Συνάντηση για κινητοποίηση από τον ΣΕΠΕ
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)