Η Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης του Δήμου Χανίων θα συνεδριάσει την Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου και ώρα 18:00, ενόψει της σύνταξης του τεχνικού προγράμματος του Δήμου Χανίων έτους 2024 και της σύνταξης του προσχεδίου του Προϋπολογισμού
του Δήμου Χανίων οικ. έτους 2024. Σε περίπτωση μη ύπαρξης απαρτίας η συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί την επόμενη ημέρα, Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου και ώρα 13:00
Συνεδρίαση Επιτροπής Διαβούλευσης στον Δήμο Χανίων
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)