Ο σύλλογος πολυτέκνων Ν. Χανίων καλεί τα μέλη του στην ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 31- Μάρτιου 2024 και ώρα 12.30 π.μ στο εργατικό κέντρο Χανίων με θέματα: Διοικητικός και οικονομικός απολογισμός 2023, προϋπο-
λογισμός 2024, εκλογή εφορευτικής επιτροπής για τις επερχόμενες εκλογές, ενημέρωση διαφόρων θεμάτων.
Ο Σύλλογος σημειώνει ότι «επειδή είναι αδύνατον να υπάρξει απαρτία βάση του καταστατικού του συλλόγου την πρώτη Κυριακή συνιστούμε στα μέλη μας για αποφυγή ταλαιπωρίας να προσέλθουν κατευθείαν την δεύτερη Κυριακή 7 Απριλίου την ίδια ώρα και με τα ίδια θέματα στην παραπάνω διεύθυνση».
Συνέλευση Συλλόγου Πολυτέκνων
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)