Συνεχίζονται σήµερα Κυριακή, τη ∆ευτέρα 13, την Τρίτη 14 και την Τετάρτη 15 Μαΐου οι παραστάσεις της κωµωδίας “Πονηρό Πνεύµα” του Νόελ Κάουαρντ, στην αίθουσα εκδηλώσεων του ∆ήµου Κισσάµου από το ερασιτεχνικό θεατρικό σχήµα “Πρόβα Τετραώρου”, που τελεί υπό την αιγίδα του Φιλολογικού Συλλόγου Κισσάµου (ώρα έναρξης παραστάσεων 21:00 το βράδυ).
Πρόκειται για την 14η θεατρική παραγωγή της οµάδας.
Η σκηνοθεσία είναι του Θανάση Τριανταφύλλου. Παίζουν οι: Ίριδα Βεστάκη, Ινώ Γεωργακάκη, Γωγώ Καταλακτάκη, Χάρης Κοκολάκης, Αλεξία Μπαµπουνάκη, Σπύρος Παππάς, Ευαγγελία Πατελάκη, Αργυρώ Χαραλαµπάκη. Σκηνικά: Θοδωρής Παρασκάκης. Φωτισµοί: Νίκος Μιχελιδάκης.
Βοηθός Σκηνοθέτης Χαρά Αρµυρά. Κοµµώσεις: Μαρία Μουντάκη. Μακιγιάζ: Αγάπη Ανδρονικάκη.
Τιµή εισιτηρίου 10€ και 5€ για µαθητές, φοιτητές και ανέργους. Τα έσοδα θα διατεθούν για την συντήρηση της βιβλιοθήκης του Φιλολογικού Συλλόγου Κισσάµου.