Την Δευτέρα 5/9/2016 και ώρα 19:00 θα πραγματοποιηθεί η ετήσια Γενική Συνέλευση του συλλόγου Μισθωτών Κυλικείων Δημοσίων Σχολείων Ν. Χανίων και Ρεθύμνης στο γραφεία της ΟΕΒΕΝΧ (ΕΛ. Βενιζέλου 4 ΧΑΝΙΑ, ΕΜΠΟΡΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ, τρίτος όροφος, γραφείο 38).
Θα συζητηθούν η πρόσφατη αλλαγή – τροποποίηση του κανονισμού λειτουργίας των σχολικών κυλικείων όπως και τα τρέχοντα θέματα που απασχολούν τον κλάδο με την ευκαιρία της έναρξης της σχολικής χρονιάς 2016/2017.
Την Δευτέρα η συνέλευση του Συλλόγου Μισθωτών Κυλικείων, στο ΕΒΕΧ
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)