Ξηλώθηκε σήμερα το λογότυπο ΝΕΡΙΤ από το Ραδιομέγαρο της Αγ. Παρασκευής. Τεχνικοί αφαίρεσαν το Ν και το Ι, φέρνοντας πιο κοντά το Τ, και έτσι αποκαταστάθηκε η εικόνα ΕΡΤ, ενώ αφαιρέθηκε και το Ν από το σήμα στην πύλη, στην Κατεχάκη.
Αύριο θα ανακοινωθεί και επίσημα το πρόγραμμα επιστροφής της νέας ΕΡΤ στους δέκτες.
Επιτέλους και μια άλλη ερτ για την κοινωνία με σεβασμο στον άνθρωπο.
Την ΕΡΤ που όλοι ονειρευόμαστε με νέες σοβαρές εκπομπές με ανταγωνισμό και ανεξαρτησία. Και τέλος με όλα της τα κανάλια ραδιόφωνα και ότι άλλο είχε πριν κλείσει