Την πρώτη θέση μεταξύ των περιφερειακών εφημερίδων αναφορικά με την παρουσία τους στο Twitter, καταλαμβάνουν για έναν ακόμη μήνα τα “Χανιώτικα νέα” σύμφωνα με την τελευταία μέτρηση της ιστοσελίδας Reforme.
Το @HaniotikaNea παραμένει λοιπόν στην πρώτη θέση με 3780 ακολούθους, ενώ θετικά είναι τα μηνύματα από την συνολική παρουσία της εφημερίδας στα κοινωνικά δίκτυα και γενικότερα στο διαδίκτυο.
Συγχαρητήρια. Εύχομαι και εις ανώτερα !!! Πάντα πρώτοι. Πάντα στην κορυφή !!!!!