Τρίωρη διακοπή ρεύματος θα γίνει την Πέμπτη στο ΕΒΕΧ. Σύμφωνα με την σχετική ανακοίνωση: “Λόγω εκτέλεσης τεχνικών εργασιών στο δίκτυο της ΔΕΗ που ηλεκτροδοτεί και το κτίριο του Επιμελητηρίου Χανίων, οι υπηρεσίες του φορέα δεν θα μπορέσουν να εξυπηρετήσουν το κοινό από τις 8 έως τις 11 το πρωί της Πέμπτης 19 Φεβρουαρίου.
Οι υπηρεσίες του ΕΒΕΧ θα λειτουργήσουν κανονικά αμέσως μετά την λήξη των εργασιών της ΔΕΗ.”
Τρίωρη διακοπή ρεύματος στο ΕΒΕΧ – Δεν θα εξυπηρετείται το κοινό
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)