Τυχερός μέσα στην ατυχία του στάθηκε νωρίς το πρωί, ένας νεαρός άντρας ο οποίος ενώ κινούνταν με αυτοκίνητο στον Κλαδισό, για άγνωστους έως τώρα λόγους, έχασε τον έλεγχο το οχήματος με αποτέλεσμα αυτό να εκτραπεί και να ανατραπεί.
Αμέσως ειδοποιήθηκε το ΕΚΑΒ και η Πυροσβεστική Υπηρεσία προκειμένου οι άνδρες του Σώματος να βοηθήσουν στον απεγκλωβισμό του νεαρού. Σύμφωνα με πληροφορίες, ο 28χρόνος δεν έχει τραυματιστεί σοβαρά ωστόσο μεταφέρθηκε στο Νοσοκομείο Χανίων, προκειμένου να του παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες.
Τροχαίο με το… καλημέρα
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)