Τροχαίο με τραυματισμό 26χρονης σημειώθηκε στην περιοχή των Καλύβων, στην εθνική οδό, λίγο μετά τις 7 σήμερα το πρωί.
Συγκεκριμένα, σύμφωνα με πληροφορίες από την Αστυνομία, το αυτοκίνητο που οδηγούσε η 26χρονη έφυγε από την πορεία του για άγνωστους μέχρι στιγμής λόγους και προσέκρουσε σε δέντρο. Στο σημείο έσπευσε άμεσα η Πυροσβεστική Υπηρεσία και ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ που μετέφερε άμεσα την τραυματισμένη κοπέλα στο Νοσοκομείο Χανίων.
Τα αίτια του ατυχήματος διερευνώνται.
Τροχαίο στις Καλύβες με τραυματισμό 26χρονης
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)