Η εθελοντική ομάδα «Οι Γειτόνισσες» με την υποστήριξη της Ιεράς Μητρόπολης Κυδωνίας και Αποκορώνου, διοργανώνουν εκδήλωση για την ενίσχυση των οικογενειών που στηρίζει το «ΚΥΤΤΑΡΟ ΧΑΛΕΠΑΣ» και ο Σύλλογος «ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ». Η εκδήλωση θα γίνει τη Δευτέρα 2 Ιουλίου και ώρα 9μ.μ. στον προαύλιο χώρο της Εκκλησιαστικής Σχολής Χανίων, και περιλαμβάνει φαγητό, ποτό και μουσική με τιμή εισόδου 15 ευρώ.
Βραδιά αγάπης για “Κύτταρο” και “Ορίζοντα”
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)