Τιμητικό Δίπλωμα στον Ροταριανό Όμιλο Χανίων απέδωσε την Τρίτη η Πυροσβεστική Υπηρεσία Χανίων, στο πλαίσιο της βράβευσης προσώπων και υπηρεσιών που βοήθησαν το έργο της.
Το δίπλωμα παρέλαβε ο γ.γ. και εψηφισμένος Πρόεδρος Εμμανουήλ Δελάκης από τον εκπρόσωπο της 115 Πτέρυγας Μάχης, παρουσία Αντιπροσωπείας του Ομίλου από τον εκ των Αντ/δρων Πελεκανάκη Γεωργίου και Καστρινάκη Σταύρου και με την Συμμετοχήν ολων ανεξαιρέτως των Αρχών Εκλησσιαστικών, Πολιτικών και Στρατιωτικών του Νομού Χανίων.
Βράβευση Ροταριανού από την Πυροσβεστική
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)